Nakupte v ALPINE PRO a vyhrajte lyžařský pobyt na horách v Rakousku!

Nakupte v ALPINE PRO a vyhrajte lyžařský pobyt na horách v Rakousku!

Saalbach

Vyhrajte jeden ze tří horských pobytů na 3 noci pro 2 osoby ve 4* hotelu Puradies nebo Ritzenhof s polopenzí a 2 skipasy, do rakouské lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn.

Jak soutěžit?

Nakupte v našich prodejnách nebo na e-shopu www.alpinepro.cz  za minimální částku 1500 Kč v termínu od 5.11. do 5.12. 2016 a jeden z pobytů může být váš! Podmínkou zapojení do soutěže je vyplnění dotazníku ZDE. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře. Do soutěže  budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete zde. Výhercem se může stát pouze soutěžící s trvalou adresou na území ČR nebo SR.

Saalbach lyžování

Na lyžích neomezeně – v lyžařské oblasti Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn!

Zábava na sjezdovkách bez hranic úplně bez auta, protože v lyžařské aréně dovezou lyžaře a snowboardisty přímo z centra obcí do vzdušných výšek lyžařské vleky.

Supermoderní lyžařské vleky se starají o rychlý výstup a pohodlí za každého počasí. Kouzlo sjezdovek bez hranic na více než 270 kilometrech neskutečně upravených sjezdovek. Od mírných svahů přes černé sjezdy pro mistrovství světa, od zábavných parků přes závodní dráhy až po sjezdovku s muldami. Jistota sněhu díky dlouholetým zkušenostem a schopnostem. Síť zasněžovacích zařízení byla opět rozšířena a zmodernizována. Paní Zimě tak pomáhá energicky více než 900 zasněžovacích strojů – a to na všech hlavních sjezdech – božskému lyžařskému zážitku tak nestojí nic v cestě.

Saalbach lyžování

Úchvatné sjezdovky a bezplatné skibusy

Lyžařská oblast Skicircus Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je největší lyžařskou arénou v Rakousku. Ten, kdo by si chtěl vyzkoušet velký okruh po nejatraktivnějších sjezdovkách na jižních a severních svazích, musí vstát brzy. Přesto se to vyplatí. Široké úžasné sjezdovky, vhodné pro rodiny, z vrcholů Kohlmaiskopf, Bernkogel, Reiterkogel a Spieleckkogel se nejlépe hodí pro to, aby se člověk dostal do formy.  Může pak hledat další výzvy na razantních trasách, jako je sjezd pro mistrovství světa z vrcholu Zwölfer, vysokého 1984 m nebo příkrý severní sjezd ze Schattbergu, který je ve výšce 2020 m. Ať už jste vyznavači carvingového lyžování nebo ambiciózní závodní lyžaři, najdete zde vhodný svah. V celé lyžařské oblasti láká na kulinářské pochoutky, jako jsou Kaspressknödel (knedlíčky s pivním sýrem), Kaiserschmarrn (sladký císařský trhanec) nebo Stelzen, 40 původních salaší. V údolí vozí bezplatné skibusy, které jezdí od 9 do 17 hodin mezi jednotlivými místy, rekreanty zpět do výchozího místa.

Více o oblasti najdete na: www.saalbach.com

Partnerské hotely soutěže

saalbach-puradies-hotelPuradies****

Díky poloze ve velkolepém horském masivu Salcburských Alp zažijete v našem exkluzivním hotelu Puradies dovolenou na nejvyšší úrovni. Nezáleží, zda chata, pokoj ve venkovském stylu nebo luxusní apartmá – všichni naši hosté v našem malebném areálu o ploše 500 000 m² nocují s výhledem na pohoří Leoganger Steinberge přímo v lyžařské oblasti Leogang Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. SKI IN SKI OUT zaručeno. V gastronomii na Vás čeká směs požitků, vytvořených z regionálních bio produktů nejvyšší kvality a připravených šéfkuchařem Andre Stahlem.

Více na: www.puradies.com

saalbach-ritzenhof-hotelRitzenhof – Hotel und Spa am See****S

Špičkový designový wellness hotel Ritzenhof se svým velkoryse zařízeným lázeňským komplexem a vynikající kuchyní se postará o nezapomenutelný požitek z dovolené v Salcbursku. Koncept wellness představuje individualitu a důkladnou regeneraci. Péče přizpůsobená přesně dle přání.

V zimě sem přicházejí gurmáni, lyžaři, běžkaři a požitkáři – zkrátka všichni, kdo se chtějí zregenerovat v pohádkové přírodě a horské krajině. Hotelový autobus vozí milovníky sjezdovek přímo ke sjezdovkám, a to po trase Leogang/Saalbach-Hinterglemm – Fieberbrunn.

Více na: www.ritzenhof.at

No Comments Yet.

Napsat komentář