Vyhrajte jarní lyžařský pobyt v rakouském St. Johann in Tirol!

Vyhrajte jarní lyžařský pobyt v rakouském St. Johann in Tirol!

Máte rádi lyžování a slunečné jarní počasí? Pak neváhejte a zapojte se do naší nové soutěže o lyžařské pobyty v rakouské oblasti St. Johann in Tirol!

SJO_banner-01

Mnoho sněhu, pohádková zimní krajina a velká nabídka volnočasových aktivit pro rodiny a aktivní vyžití, tak rekreanti hodnotí obce St. Johann in Tirol, Oberndorf, Kirchdorf a Erpfendorf. Může to být vaše perfektní dovolená v Tyrolsku! Více o oblasti na: www.kitzalps.cc

Jak soutěžit?

Nakupte v našich kamenných obchodech nebo v internetovém e-shopu v termínu od 15.1. do 15.2.2017 a zapojte se do soutěže. Pozor! Účtenku z nákupu či objednávku z e-shopu nezahazujte. Hodí se vám při vyplňování soutěžního formuláře ZDE. Do formuláře nezapomeňte kromě kontaktních údajů a čísla účtenky/objednávky zadat také odpověď na tipovací otázku.

Do soutěže o tři zimní pobyty* v rakouské oblasti St. Johann in Tirol budou zařazeni všichni soutěžící, jejichž jméno bude v systému souhlasit v kombinaci se zadaným kontrolním kódem, vyplní správně soutěžní formulář a jejichž odpověď na tipovací otázku bude v daném termínu nejbližší realitě. Podrobnější pravidla najdete ZDE.  Přejeme Vám hodně štěstí v soutěži!

Co můžete vyhrát?

* Každý ze tří pobytů zahrnuje ubytování pro 2 osoby na čtyři dny (3 noci)  ve 3* hotelu Explorer Hotel Kitzbühel s polopenzí a 2 skipasy!

SJO_banner-02

Zimní dovolená v regionu St. Johann in Tirol

St. Johann in Tirol je perfektním výchozím bodem pro lyžování v Tyrolsku. V regionu máte přístup do lyžařského střediska St. Johann in Tirol / Oberndorf, do lyžařských středisek vhodných pro rodiny s dětmi Kirchdorf a Erpfendorf a okolních lyžařských středisek v Kitzbühelských Alpách. Pro opravdové milovníky bílého sportu jsou k dispozici další atrakce:

Lyžaři mají se skipasem Schneewinkel k dispozici více než 100 km sjezdovek. Skipasy od tří dnů pro lyžařskou oblast St. Johann in Tirol / Oberndorf / Eichenhof, rodinnou lyžařskou oblast Kirchdorf a Erpfendorf platí automaticky v regionu Schneewinkel! Při lyžařských túrách a zimní turistice můžete při dovolené objevovat nejkrásnější kouty Kitzbühelských Alp.

Pro milovníky běžeckého lyžování má tato oblast připravena 250 km vynikajících tras. Perfektně upravené tratě vhodné pro začátečníky i mistry získaly několikrát ocenění kvality spolkové země Tyrolsko.

Dokonce i daleko od sjezdovek si můžete plnými doušky užívat zimní krajinu Kitzbühelských Alp. Zimní turistika a výlety na sněžnicích v regionu St. Johann in Tirol jsou vrcholem pro každého zimního turistu. Bezpočet tras vede do nejkrásnějších koutů Tyrolska, lesem a přes pole, na farmy, samoty a přes potoky.

Region je známý jako destinace v Alpách vhodná pro zimní sporty. Svůj šarm region získal díky romantickým vesnicím, pohádkově krásným údolím, tradičním chatám a horám s přírodním sněhem. A ty si můžete, stejně jako dobré jídlo, užívat i zcela bez lyží.

Více o regionu najdete na: www.kitzalps.cc

SJO_banner-03 SJO_banner-04

Partnerský hotel soutěže

Explorer Hotel Kitzbühel ***

Nový Explorer Hotel Kitzbühel v St. Johann in Tirol –  sporthotel přímo v centru Kitzbühelských Alp! Středisko St. Johann in Tirol je ideální pro sportovní a aktivní návštěvníky, kteří v zimě oblibují lyžováni nebo snowboard. Objevte společně s námi Kitzbühelské Alpy!

SJO_banner-05

Explorer Hotel Kitzbühel
Speckbacherstraße 87
A – 6380 St. Johann in Tirol
Tel +43 (0) 5352 21666 0
kitzbuehel@explorer-hotels.com
www.explorer-hotels.com

SJO_banner-06

No Comments Yet.

Napsat komentář